Styrelse för GNK 2018

 

Maria Agrell
Ordförande
Syrénvägen 2
070-7272080
maria@gallstao.com


Magnus Tüll
Vice ordförande
Stormansgränd 24
070-769 61 31
magnus@gallstao.com


Gustaf Axelsson
Ledamot
Parkslingan 23
070-3518314
gustaf@gallstao.com


Bibbi Bodesjö


Ledamot


Aspvägen 3
bibbi@gallstao.com


Fredrik Forsman


Ledamot
Ringvägen 30
fredrik@gallstao.com


Christoph Haeberlein
Suppleant
Häggvägen 3
christoph@galllstao.com

Bobo Tennmark


Suppleant
Aspvägen 5
bobo@gallstao.com


Revisorer

Christer Wåhlander

Svante Bengtsson


 

Valberedning
Eva Linnros 
Patrik Nilsson


Postadress

Gällstaö Natur och Kulturförening
Box 53
178 21  Ekerö

 

Org.nummer: 815200-0538

Bankgironummer: 5331-8101

Swish: 1230989608

Gällstaö finns även på Facebook.

Gällstaö finns även på Twitter.

 

NYHETSBREV

Vill du få nyhetsbrev från Gällstaö Natur och Kulturförening, GNK, så anmäl dig på webbadressen: http://eepurl.com/chikz9

Du får också gärna höra av dig om du har frågor, synpunkter eller idéer!

Vi är i stort behov av eldsjälar som kan tänka sig att vara med och hjälpa till och driva och utveckla vår verksamhet.

Enklast är det om du ringer någon av oss i styrelsen direkt, eller skickar oss ett mail till info@gallstao.com eller genom att fylla i formuläret nedan. 



 

Ditt namn

Din e-post

Ditt meddelande